Industrial Race

Pobierz

Idąc za ciosem, po Residentialu Race zrobiłem Industrial Race czyli kolejny długi uliczny wyścig. Na sam początek mamy duży wybór aut, od szybkich wyścigówek, po limuzyny i auta ze wszystkich gangów panujących na Industrialu. Zaczynamy oczywiście od początku - w pobliżu kościoła, w którym zaczynamy w singleplayerze. Trasa przebiega przez tereny Mad Island, przejedziemy najdłuższym prostym odcinkiem autostrady, przejedziemy również obok Decon Labs Zaibatsu, przez Vedic Temple na terenie wyznawców Krishna, a przed końcem tereny gangu Russian Mafia. Meta jest zlokalizowana na dokach, na których nadal trzeba uważać bo można jeszcze stracić pozycję lidera.
MODYFIKACJA SKOMENTUJ PREMIERA: 04.02.2016
Residential Race

Pobierz

Wyścig uliczny na znanej mapie z singleplayera - okręgu mieszkaniowego. Jest to najlepsza forma wyścigów, gdyż zapewnia zaciętą rywalizację przez całą trasę. Pierwowzorem wyścigu ulicznego jest Multislayer Race i na nim został wzorowany. W porównaniu z tamtym wyścigiem, trasa na Residential z racji swojej wielkości jest 2 razy dłuższa, przejechanie jednego okrążenia zajmuje ok. 7 minut.
MODYFIKACJA  SKOMENTUJ PREMIERA: 01.07.2015
Insane Frag Course MP

Pobierz

Jedna z map singleplayerowych, która widniała kiedyś na stronie gouranga.com. Mapę stworzył Kap w roku 2000, a ja dorobiłem skrypt na multiplayer w 2012 (wzorując się na Sektorze, który ożywił kiedyś do multi ISC). Jest to wyścig, w którym jest pełno wody podobnie jak w ww. Insane Stunt Course. Ściga się również radiowozami, a poziom trudności jest trochę trudniejszy. Najtrudniejszym punktem jest skok w trasę pod kątem prostym.
MODYFIKACJA SKOMENTUJ PREMIERA: 06.04.2012
Hidden Surprise 180

Pobierz

Hidden Surprise - najbardziej ograna mapka obrócona o 180 stopni. Gra na tej mapie sprawi nawet ból głowy czy inne zawirowania głowy bo nasz mózg jest przyzwyczajony do HS w normalnym stanie. Jak wiadomo kamera się nie obraca w GTA2. Zawsze górna bazooka była na górze, a tutaj jest na odwrót.
MODYFIKACJA  SKOMENTUJ PREMIERA: 04.07.2011
Western

Pobierz

Mapka do pojedynków w samo południe! Jedyną bronią na atak jest podwójny pistolet by utrzymać klimat westernu. Walka się toczy na drodze, a na niej są przydatne power'upy.
PRODUKCJA SKOMENTUJ PREMIERA: 13.02.2009
Tiny Yakuza Town

Pobierz

Przeróbka TT na styl Yakuzy. Oprócz wyglądu graficznego po ulicach jeżdżą Miary oraz chodniki są oblegane przez gangsterów -Y-. Zrobiono też kilka modyfikacji takich jak skocznia, na której się skacze po bazookę, skocznia dzięki której dostaje się na południowy dach i tam oprócz elektrogunu na samym południu dachu znajdują się zaparkowane GT-A1. Następną cechą jest podziemny garaż w którym się znajdują Miary oraz tunel, do którego wjeżdża się w lewym dolnym rogu mapy. Dzięki temu układ broni jest całkiem inny i te lepsze bronie nie zdobywa się poprzez tylko dojechanie, trzeba wykazać trochę umiejętności i precyzji w dotarciu do tych broni.
MODYFIKACJA SKOMENTUJ PREMIERA: 09.02.2009
Death Derby Arena

Pobierz

Arena wyglądająca podobnie jak Zooka Arena, lecz budowa trochę się różni. Zawsze zaczynamy na górze i schodząc co raz niej możemy znaleźć koktajle, elektryczne palce, bazooka i granaty. Na samym środku areny jest szybkie przeładowanie.
PRODUKCJA SKOMENTUJ PREMIERA: 16.10.2008
Residential Modified Edition

Pobierz

Skrypt wykonany na zlecenie organizacji GTA2 mode: NIGHT. Dostosowana również do walk drużynowych. Są inaczej rozstawione bronie, power'upy oraz poziom ścinania wynosi 5 - był to maksymalnie dopuszczalny poziom w multi bo przy 6 gra się desynchronizowała. Od wydania patcha GTA2 11.x naprawiono ten problem.
MODYFIKACJA SKOMENTUJ PREMIERA: 10.07.2008
Race Adventures 2

Pobierz

Druga część wyścigu przygód. Oprócz terenów spokojnych, trasa przebiega przez miasto. Charakterystyczne elementy to bloki różno kształtne, stadion "2" i dzielnica domków jednorodzinnych. Wyścig rozpoczyna się Meteorem, po drodze można dużo się poobijać i przed wyskocznią jest "koło ratunkowe" by wymienić palące się auto na nowe. Po wyskoczni jest zmiana na Stingera. Po przez kanon, tunel nieczynnego metro i wśród miejskiej trasy docieramy do kolejnej zmiany aut - na sportowe limuzyny. Na końcu wyścigu czeka na nas autobus. Popularność mapy nie daje po części wyścig, ale całość produkcji a to nie tylko wyścig, a także 3 dodatkowe tryby, o których poniżej.
PRODUKCJA (HIT!) PRZEBIEG PRACY
SCREENY/SKOMENTUJ
PREMIERA: 10.07.2008
AKTUALIZACJA: 04.02.2013
RA2: Extreme race
Wyścig o tej samej trasie, ale zawiera trochę brudu. Możemy przeciwnikowi podłożyć minę, olej lub go ostrzelać.
RA2: City game
Do gry jest wykorzystane całe miasto łącznie z trasą wyścigu. Rozrzucone są bronie i power'upy. Miasto jest duże, więc jest dobra do grania w 5-6 osób. Jest najbardziej grywalna w tag game.
RA2: Zooka game (HIT!)
Jedna z najpopularniejszych map kiedykolwiek. Arena do walki zooką, a wśród niej ulica z ruchem samochodowym, zaparkowane autobusy z karabinami i koktajle mołotowa. Popularność mapy przekłada się również na istnienie wielu modyfikacji, o których obok.
Ra2 zooka mod (+ With 6 Wanted Level)
Dodano kilka innych broni - electrogun, flamehrower, a zamiast niektórych autobusów stoją wozy strażackie z miotaczem ognia. W dodatkowej wersji ulice są opanowane przez wojsko gdyż każdy z graczy ma przez cały czas 6. wanted level.

Ra2 Zooka No_Resp
Brak respu - odradzamy się tam gdzie zginęliśmy.

RA2 Zooka no fence
Strzelając zza wody trzeba uważać, gdyż brakuje barierki.

Ra2 Zooka Mod: << DAFE BOTS! 3-6 WANTED! >>
Oprócz walki z innymi musimy też obronić się przed policją i botami, którzy atakują zookami.
Hidden Surprise Edited Version 2

Pobierz

Popularne i ograne HS przemalowane na teksturę bil.sty (z dzielnicy Industrial). Skoro ta modyfikacja ma dwójkę na końcu to gdzie jest jedynka?! Jedynkę stworzył Kempas przemalowując tą mapę na ste.sty (z Residential).
MODYFIKACJA SKOMENTUJ PREMIERA: 29.05.2008
Tiny Town Tuning

Pobierz

Projekt powstał dzięki pomysłowi Michała w moim temacie motywującym do zabawy w GTA2. Jest to podrasowanie zwykłego Tiny Town czyli lekki edit mapy i dodanie broni, power'upów. Powstało to w 1 dzień, w drugi testowano.
MODYFIKACJA SCREENY/SKOMENTUJ PREMIERA: 28.04.2007
Zooka Arena

Pobierz

Jedna z najpopularniejszych aren na świecie. Pozwala wyszkolić swoje umiejętności bazooki bez podwójnego przeładowania oraz bez pustej przestrzeni. W miesiącu premiery była ogromnym uderzeniem, aż niektórzy gracze zapomnieli jak grać na standardowej mapce Hidden Surprise. Na zapotrzebowanie graczy spoza kraju rok po premierze został dodany skrypt na 5-6 graczy. W roku 2011 powstała wersja "ZT Edition" na zlecenie organizatorów turnieju Zooka Tournament. Ta wersja różni się tym, że zamiast ścian są klatki przez które zooki przenikają.
PRODUKCJA (HIT!) PRZEBIEG PRACY/SKOMENTUJ PREMIERA: 17.12.2006
AKTUALIZACJA: 04.08.2008
Zaibatsu City

Pobierz

Miasto gangu Zaibatsu. Druga i ostatnia mapa z zawieszonej serii miast gangowych. Styl pochodzi z wioski Zaibatsu. Jest to najgorsza produkcja jaką zrobiłem, fatalne rozmieszczenie broni. Przy tym zawiesiłem tą serie bo mapy multi typu HS to nie moja specjalność.
PRODUKCJA PRZEBIEG PRACY/SKOMENTUJ PREMIERA: 29.09.2006
Yakuza City

Pobierz

Miasto gangu Yakuza. Pierwsza z zawieszonej serii miast gangowych. Jest to dość duża mapa na pojedynki. Graficznie prezentuje się nieźle, lecz złe wykonanie całości nie spowodowało grywalności. Charakteryzacją jest budynek z "Y" na dachu.
PRODUKCJA PRZEBIEG PRACY/SKOMENTUJ PREMIERA: 03.09.2006
Race Adventures

Pobierz

Pierwsza moja produkcja, której działania rozpocząłem w kwietniu 2006. Jest to wyścig pełen przygód. Do tytułu nawiązuje się różnorodność terenu. Zaczynamy wyścig Furore GT, przy bazie wojskowej jest zmiana na Pacifiery, a przy końcu Dementie, którymi omijamy pudła i wskakujemy na buźkę. Wsiadamy do "nosa" czyli do auta GT-A1 by ukończyć wyścig. Zawiera kilka bugów, ale przy wyścigu zbytnio nie przeszkadzają i była mocnym uderzeniem na scenie światowej GTA2. Preferowane ustawienie gry: na punkty - 500000.
PRODUKCJA (HIT!) PRZEBIEG PRACY
SCREENY/SKOMENTUJ
PREMIERA: 15.06.2006
AKTUALIZACJA: 04.07.2006